FIRMAST   KONTAKT   TÖÖ   TEENUSED   KLUBI  
 
AV LAHENDUSED
KVM LAHENDUSED
KVM signaali jagamine
KVM signaali pikendamine
MEDITSIINILISED LAHENDUSED
MEDITSIINILISED TOOTED
TURVALAHENDUSED
Laomüük
Sisene Partner portaali
Nimi
Parool

 

ServSwitch Serveriruumidele mõeldud rakendused
Black Box
pakub laias valikus erinevaid lahendusi serveriruumide haldamiseks.ServSwitch toodete hulgast saab valida nii üksik kasutaja, kui mitme kasutajatoega versioone.Ilma suuremate raskusteta on võimalik erinevaid platvorme ühendada!

ServSwitch lahendused üle IP võrgu
Paljud võrguadministraatorid kasutavad serverite haldamiseks ja kaugjuhtimiseks tarkvaralisi lahendusi, kuid kas see on alati parim moodus kaughalduseks? Tarkvaralised lahendused on sõltuvad operatsioonisüsteemist ja ligipääsu kiirus on seotud serveri võimekusega.Blackbox KVM switchid võimaldavad administraatoril eemalt teostada süsteemile nii restarti, kui ka välja- ja sisselülitust ning samuti juurdepääsu BIOS seadistustele.

Secure Console Server
Mõned SerwSwitch rakendused on kasutatavad Secure konsoolserveri kaudu, millel on mitu jadapordi funktsiooni ja on ühendatav läbi võrguliidese.Selle seadme abil saab administraator hallata arvuteid ja võrguseadmeid jada COM pordi kaudu.See on teostatav läbi võrgu ühendatud juhtimise konsooli kaudu, mis kasutab seadmetele ligipääsuks Secure konsoolserveri jadaporte.

Modemühendused ligipääsuks
Serial konsoolserver on eriti kasulik juhul, kui 
kaugjuhtimist ja haldamist on vaja teostada jagatud arvutisüsteemile, kus andmed liiguvad samas kanalis koos häälega (in-band) Seda seetõttu, et juhtimiseks vajalik kontrollinformatsioon jagab sama marsruuti, mis tavalised andmed ja selline kanali jagamine on toimiv niikaua, kuni võrgus endas probleeme ei esine.

Turvaline out-of-band ligipääs
Peale igat uut kaugjuurdepääsu loomist ning ligipääsu võimaldamist võrgu konfiguratsioonile, tekivad koheselt turvariskid.Tekib küsimus, et kui mõned kasutajad saavad luua uusi out-of-band ühendusi, siis miks mitte ka keegi teine väljastpoolt ! Et seda ei juhtuks on Secure konsoolserveril oma tähtis roll täita.Tegu on tarkvaralise tootega, mida ei piira riistvaralised nõuded, piisavalt paindlik, et töötada koos erinevate võrgu konfiguratsioonidega.Tähtsaim argument on, et Secure konsoolserver on varustatud 
SSHv2 protokolliga (Secure Shell, Version 2), mis krüpteerib andmed enne terminal ühendustest läbi saatmist ja samuti toimib pesa autentimine üle RADIUS serveri, mis aitab luua turvalise lingi ja kaitsta võrku turvariskide eest.   


ServSwitch KVM Extenderid
Et pikendada distantsi tööjaama, serveri ja PC vahel, või teostada protsessorite ümberlülitamist keerulistes tingimustes, selleks sobivad ideaalselt Blackbox KVM extenderid.KVM Extender komplekt koosneb lokaalsest saatjast ja vastuvõtjast, mida omavahel saab ühendada kas CAT kaabli või fiiberoptilise kaabliga. Samuti on olemas mudelid, mis tõöötavad üle IP.  
Blackbox KVM´ ide mõningad argumendid :

  • Kuni 300m distantsi pikkus üle CAT kaabli ja kuni 10km optilise kaabliga
  • Olemas mudelid, millel nii audio kui jadapordi tugi
  • Dual - acess extenderid võimaldavad lisada teise tööjaama 
  • On olemas dual -pordiga ServSwitchid, mis sobivad ideaalselt serveriruumi administraatorile
  • Uutel Extenderitel on olema DeSkew funktsioon, mis aitab vältida värvi hägusust, kompenseerida signaali viivitust


 

 

 
AJA
BLACKBOX
BLACKMAGIC
GEFEN
GENELEC
ORNET
PENTA
MOTIC
TRUEN
WIDE
   
 
Leia soodsa hinnaga tooteid meie laomüügist !
WIDE medical monitorid
Blackmagic uued kaamerad
 
 
BaIT Partner OÜ Ehitajate tee 108 12915 Tallinn info@bait.ee