FIRMAST   KONTAKT   TÖÖ   TEENUSED   KLUBI  
 
AV LAHENDUSED
KVM LAHENDUSED
MEDITSIINILISED LAHENDUSED
MEDITSIINILISED TOOTED
TURVALAHENDUSED
Monitoorimine
Videovalve
Laomüük
Sisene Partner portaali
Nimi
Parool


Keskkonna tingimuste kaugjälgimissüsteem
 

Kliimaseadmete tõrked, lekkivad veetorud, elektritoite katkestus, tulekahju või lihtsalt looduse poolt  tekitatud uputus võivad põhjustada suuri probleeme ja peavalu.Serveriruum, lao,- ja tootmisruumid ja muud  tähtsad tehnilised sõlmed, kus on kallis elektroonika - kõik need on ohustatud väliskeskkonnast. Kahjudele piiri panemine on seda edukam, mida kiiremini reageeritakse. Kuna tihti juhtuvad sedalaadi äpardused keset ööd ja nädalavahetustel, siis jääb tavaliselt üle üksnes tagajärgede likvideerimine ...

Selliste olukordade ennetamiseks on  Black Box  välja töötanud  ServSensor keskkonnatingimuste  kaugjälgimissüsteemi, mille saab vastavalt vajadusele komplekteerida erinevate portide arvu ja lisavõimalustega ServSensor keskseadmest ja temaga ühilduvatest sensoritest ja videokaameratest. Antud süsteem võimaldab keskonnatingimuste monitooringut ja teatud protsesside juhtimist võrguühenduse kaudu, mistahes maailma punktist, piisab ainult arvuti olemasolust ja internetist.
ServSensor keskseade on valmis kasutamiseks koheselt peale IP aadressi  saamist  ja sensorite keskseadmega ühendamise järgselt tunneb keskseade need ära ja konfigureerib automaatselt. ServSensor kogub kokku sensoritelt saadud info ja näidud ning kuvab selle graafiliselt. 

Igale sensorile saab määrata nö " valupunkti ", mille ületamisel hakkab seade andma häiret, mida edastatakse kas e-posti, SMS ´i või SNMP kaudu. 
Mudelitel ServSensor Camera (EME12x), V4 (EME118) ja Contact V4 (EME119-x) on optsioon, mis võimaldab GSM või GPRS mooduli abil ( väline serial või USB GSM modem ) saata häireedastusi otse mobiiltelefonile kas SMS või MMS kujul.
ServSensor JR, ServSensor ja ServSensor Contact (EME10x) mudelitel on võimalik saata SMS häireteateid ainult moodusel
"via a third party email-to-SMS gateway" ehk siis tuleb e-posti konto setingutes määrata, et ta edastaks ServSensori poolt saadetavad häiresõnumid automaatselt teie poolt määratud mobiiltelefoni numbrile *
* vastav teenus tuleb kooskõlastada operaatoriga, kes pakub teile mobiilsideteenust.

Üheks oluliseks positiivseks teguriks ServSensori puhul võib pidada ka seda fakti , et ta töötab edukalt koos teiste võrguhaldussüsteemidega nagu näiteks : HP OpenView või IBM Tivoli

Valik ServSensor mudelitest :

   ServSensor EME102A ja EME104A

  ServSensor EME108A ja EME110A
  ServSensor V4E

 

Black Boxi ServSensor V4 keskseadmel on lisaks 8 ´le RJ45 pordile, mis on mõeldud erinevate keskkonnatingimusi jälgivate andurite ühendamiseks, samuti  4 video sisendporti. See laiendab märkimisväärselt antud seadme kasutusalasid, sest kaameratega ühendatult võimaldab see üheaegselt nii keskkonna tingimuste monitooringut, kui ka videovalvet.
Servsensor teeb koostööd pea kõikide levinud analoog kaameratega ja suudab kuvada erineva suurusega pilte, resolutsiooniga 640x480 pikslit.
 

 

 
AJA
BLACKBOX
BLACKMAGIC
GEFEN
GENELEC
ORNET
PENTA
MOTIC
TRUEN
WIDE
   
 
Leia soodsa hinnaga tooteid meie laomüügist !
WIDE medical monitorid
Blackmagic uued kaamerad
 
 
BaIT Partner OÜ Ehitajate tee 108 12915 Tallinn info@bait.ee