FIRMAST   KONTAKT   TÖÖ   TEENUSED   KLUBI  
 
AV LAHENDUSED
KVM LAHENDUSED
MEDITSIINILISED LAHENDUSED
MEDITSIINILISED TOOTED
TURVALAHENDUSED
Laomüük
Sisene Partner portaali
Nimi
Parool
Mis on MUST KAST?
IT Lahendused
Lahendused meditsiinivaldkonda
Tooted
Uudised
Kliendid

Ajaloost
On aasta 1976. Venelased lennutavad kuule järjekordse raketi. Toimuvad olümpiamängud. Sünnib tennise kuulsus J.Capriati. Sydney´st saadetakse teele reisilennuk, mis suudab vahepeatusteta olla õhus 13 tundi. Eestis luuakse Arvutustehnika Erikonstrueerimisbüroo, mis saab oluliseks verstapostiks meie IT ajaloos. Infotehnoloogia on lapsekingades.
Samal aastal asutavad Gene Yost ja Dick Raub Pittsburghi´s firma, mis hakkab müüma ” pisikesi musta värvi karbikesi ” -seadmeid, mille abil saab erinevaid IT seadmeid ühendada ühtsesse võrku. Tooteid saadab suur edu ning firma esialgne nimi muudetakse selliseks, mille järgi seda juba hästi tuntakse – Black Box.

Kui 1977 aastal ilmub esimene Black Box tootekataloog, siis on selles kõigest 6 lehte ja 9 toodet.
Käesoleva aasta BB kataloogi 700´le leheküljele mahub üle 10 000 tootekirjelduse ning see ilmub kaheksas eri keeles. Hetkel annab Black Box tööd umbes 3400 inimesele Euroopas, Ameerikas ja Kaug-Idas. Vaatamata suurele kasvule ja kiirele arengule on tänaseni jäänud muutumatuks algupärane Black Boxi visioon – tegutseda usaldusväärse firmana, kes suudab teostada ka kõige keerulisemad lahendused. Jagada klientidega oma tehnilisi teadmisi ja oskusi vajalike toodete leidmisel ning kasutamisel.

Selle mõtte elluviimiseks on BB´il olemas professionaalidest koosnev tehniline tiim, kes suudab pakkuda komplektset süsteemilahendust – alates skeemist kuni hilisema toeni.
Tänasel päeval on Black Box Network Services üks oma ala suurimaid ja juhtivamaid ettevõtteid, kes on pühendunud keeruliste kaasaegsete andmevahetuse infrastruktuuride väljatöötamisele, arendamisele ja hooldamisele. Teda tuntakse maailmas, kui tugeva tehnilise taustaga, võrguseadmeid ja sinna juurde kuuluvate lisade tootjana ning nendega kaasnevate teenuste pakkujana ja tugiorganisatsioonina.

BB tooteid ja teenuseid pakutakse 141 riigis. Eesti liitus selle nimekirjaga aastal 2004 ja sellest ajast on Bait Partner, Black Boxi ametlik esindaja Baltimaades ning oleme võtnud endale meeldiva missiooni - tutvustada sellel laiuskraadil BB lahendusi ja tootegruppe, edastada päevakohast informatsiooni ja pakkuda igakülgset tehnilist abi paigalduse, seadistuse ja hilisema toe osas.
Meie kodulehel pakume võimalust siseneda Black Box elektroonsesse tootekataloogi, kust leiab põhjaliku informatsiooni kõikide toodete ja lahenduste kohta.
Kui te ei leia BB kataloogist lahenduste hulgast just sellist süsteemi, mis teile vajalik, siis piisab kui kirjeldate meile, mida soovite, seejärgselt leiame koos õige lahenduse ja vajalikud tooted ning koostöös Black Box spetsialistidega viime selle ellu.
 

 
AJA
BLACKBOX
BLACKMAGIC
GEFEN
GENELEC
ORNET
PENTA
MOTIC
TRUEN
WIDE
   
 
Leia soodsa hinnaga tooteid meie laomüügist !
WIDE medical monitorid
Blackmagic uued kaamerad
 
 
BaIT Partner OÜ Ehitajate tee 108 12915 Tallinn info@bait.ee