FIRMAST   KONTAKT   TÖÖ   TEENUSED   KLUBI  
 
AV LAHENDUSED
KVM LAHENDUSED
MEDITSIINILISED LAHENDUSED
MEDITSIINILISED TOOTED
TURVALAHENDUSED
Laomüük
Sisene Partner portaali
Nimi
Parool
Mis on MUST KAST?
IT Lahendused
Lahendused meditsiinivaldkonda
Tooted
Uudised
Kliendid

 

   KVM lahendused meditsiinivaldkonda

 
Blackbox ServSwitch KVM ´id pakuvad terviklahendusi meditsiiniliste rakenduste jaoks. IP põhised KVM jagajad ja signaali edastajad operatsioonisaalidele.
 
Blackbox  ServSwitch DTX  ja ServSwitch Agility on mõlemad kasutatavad operatsioonisaalides, mis võimaldavad kuvada pilte süsteemist mitmele ekraanile. Samuti saab nende seadmete kaudu jälgida eemalt pilti operatsioonisaalist ja selle kaudu teostada kas konsultatsiooni või koolitust. 
 
Antud süsteemiga saab ühildada mitte meditsiinilisi seadmeid galvaaniliste võrguisolaatorite abil.
 
Võrguisolaatorid võimaldavad omavahel ühildada meditsiinilised seadmed või kogu süsteemi meditsiinilist sertifikaati mitte omava seadme või võrguga. Isolaatorid isoleerivad elektriliselt mõlemad süsteemid kuni 1.5 KV ´ni, säilitades samal ajal nõuetekohased elektrilise turvalisuse standardid. 
 
Ilma võrguisolaatorita võib süsteemi ühendatud seadme rike põhjustada ülepingeid ja soojuskadu või viia rivist välja kaitsmed ning sellega lõpetada elutähtsate tehnoloogiliste seadmete toimimise. Seetõttu meditsiinivaldkonnas kasutatavad ja süsteemi ühendatud seadmed peavad vastama standardile EN 60601-1 
 
    Kõrgtehnoloogilised ja patenteeritud KVM switchid kiiritusravi osakondadele 
 
Kiiritusravis kasutatavad lineaarkiirendid on paigutataud nn "punkritesse" , mis kaitsevad ümbritsevat keskkonda tekkiva kiirguse eest. Lisaks operaatorile paikneb punkris kontroll- ja protseduuriruum. Kasutades Blackbox ServSwitch DKM switchi, saab operaator ligipääsu ja kontrolli Linac Control Süsteemi ( LCS ), mis võimaldab operaatoril kasutada kas elektroonilist patsiendi andmebaasi või näha haiguslugu mõlema ruumi ekraanidel. Selline seadistus annab operaatorile suurepärased võimalused teha enda igapäeva tööd efektiivselt ja kvaliteetselt.         
 
 
     KVM lülitussüsteem koos reaalajas pilditöötlusega meditsiinilistele laboritele
 
Blackbox ServSwitch 4site Flex on eriti sobilik lülitussüsteem kasutamiseks meditsiinilistes laborites. Suurtes laboratooriumides on protsesside juhtimine keeruline, eriti öisel ajal, kui inimressurss on piiratud. Kui automaatanalüsaatorid paiknevad eri kohtades ja laborandid peavad pidevalt kõndima nende vahel, siis see pole ratsionaalne. Blackbox ServSwitch 4site flex annab võimaluse kontrollida nelja analüsaatorit samaaegselt, mis säästab väärtuslikku aega !
 

 

 
AJA
BLACKBOX
BLACKMAGIC
GEFEN
GENELEC
ORNET
PENTA
MOTIC
TRUEN
WIDE
   
 
Leia soodsa hinnaga tooteid meie laomüügist !
WIDE medical monitorid
Blackmagic uued kaamerad
 
 
BaIT Partner OÜ Ehitajate tee 108 12915 Tallinn info@bait.ee