FIRMAST   KONTAKT   TÖÖ   TEENUSED   KLUBI  
 
AV LAHENDUSED
KVM LAHENDUSED
MEDITSIINILISED LAHENDUSED
MEDITSIINILISED TOOTED
TURVALAHENDUSED
Laomüük
Sisene Partner portaali
Nimi
ParoolIT haldus- ja tugiteenused
Tänapäeval on raske ette kujutada oma igapäevaelu ja töötegemist ilma infotehnoloogiat kasutamata, aga samas nõuab kaasaegne tehnoloogia professionaalset ja järjepidavat haldamist ning regulaarset hooldust.
Mida kriitilisemad on IT süsteemid ettevõtte jaoks, seda tähtsam on, et need oleksid turvalised, korrektselt hooldatud ja hästi hallatud. Kui ettevõttes on alla 30 töötaja, siis pole reeglina majanduslikult mõistlik palgata oma IT-spetsialisti, sest tipptasemel spetsialist on kallis ning vajab  pidevat koolitust ja kaasaegseid töövahendeid.
Meie pakutavate professionaalsete haldus- ja IT tugiteenustega on võimalik tööseisakuid minimaliseerida ning tagada kiire süsteemi  taastamine. Mõlemad teenused on kuutasupõhised, mis sisaldavad klienditugi ning IT- spetsialisti töid, kas kaughalduse vahendusel või kliendi juures kohapeal.
Saame pakkuda nii standardteenust kui ka spetsiaalselt sinu ettevõtte vajadustega kohandatud erilahendust.  Küsi pakkumine support@bait.ee


   

Teenustepakett IT-PILET on paindlik lahendus IT-süsteemide hoolduseks ja teenindamiseks. Teenus on sobilik ettevõtetele, kellel puudub oma IT spetsialist või kellel pole otstarbekas suurendada oma IT meeskonda. Samuti sobib antud teenustepakett alustavale ettevõttele, kui IT ressurssi vajadust on esialgu raske hinnata.   

IT-PILET´i eripära erinevalt igakuisest hoolduslepingust on see, et makstakse iga konkreetse töö eest ja tööde sisu ei ole määratud vaid sõltub kliendi vajadustest ja soovidest. Meie IT spetsialistid saavad anda Teile professionaalset tuge alates arvutivõrgu ülesehitamisest kuni riist-, ja tarkvara hangeteni välja.

Teenus sisaldab:

Kiiret reageerimist kliendi probleemidele
Teenustööd kliendi juures
Telefonituge
Teostatud tööde registrit
Oma kliendihaldurit

Ühe IT-PILET´i väärtus on 1 tund spetsialisti tööd, sõltumata IT teenuse liigist, sisaldades  kohalesõitu  Tallinna piires

Teenuse saadavus
Tööpäeviti 9.00 – 17.00,  reageerimisaeg esimesel võimalusel. 

Võimalik kiirreageerimine ja kokkuleppel teenindamine väljaspool tööaega.

IT-PILET´i klient saab jooksvalt abi nii edasise IT planeerimise vallas, kui ka vajadusel kasutajate koolitamisel.
Kui Teile tundub, et IT-PILET´i teenus ei paku piisavalt turvatunnet ja tööde mahtu arvestades on mõistlikum sõlmida kuupõhine hooldusleping, siis pakume erinevaid kliendipõhiseid hoolduslepinguid.
Täiendava informatsiooni saamiseks võtke palun ühendust ja teeme just Teile sobiva pakkumise !


Tulemüüri teenus :
Tulemüüri täisteenuse pakkumiseks kasutame kvaliteetseid Watchguard seadmeid, mis tagavad tipptasemel turvalisuse ja töökindluse.
Tulemüür on iga ettevõtte andmesidevõrgu keskne seade, mis tagab turvalisuse ja võimaldab luua krüpteeritud ühendused nii harukontorite, koostööpartnerite kui ka kaugtööd tegevate töötajatega.
Enam ei ole vajadust  soetada endale tulemüüri ega koolitama vastava ala spetsialiste.
Lisaks tulemüüri teenusele pakume ka võrguseadmete haldusteenust. Võrguseadmetel on samuti oluline roll ettevõtte IT süsteemide töökindluse ja turvalisuse loomisel ning nende haldamisel peab olema kursis võrguturvalisuse erinevate aspektidega.

Spetsiaalteenused :

Fiiberoptilise kaabli keevitamine  ( otsastamine )
Teenust teostame kvaliteetse kiukeevitusseadmega Fujikura ja töid teostavad koolitatud ja sertifitseeritud spetsialistid.

Arvutivõrkude testimine
Sisevõrgu kaabelduse mõõdistamine ja testitulemuste raport.
Mõõdistustöödel kasutame spetsiaaltestreid vask- ja  optilise kaabli ning koaksiaalvõrkude testimiseks.

Spetsiaal  ja eriotstarbeliste audio- videokaablite valmistamine ja testimine
Kui leidsid ülaltoodust midagi huvipakkuvat või vastupidi, kui peas keerleb mingi innovatiivne idee, mis vajaks teostamist, aga pole kindel, kas see on võimalik, siis võta meiega ühendust ja tõenäoliselt leiame
sobiva lahenduse!  

 

AJA
BLACKBOX
BLACKMAGIC
GEFEN
GENELEC
ORNET
PENTA
MOTIC
TRUEN
WIDE
   
 
Leia soodsa hinnaga tooteid meie laomüügist !
WIDE medical monitorid
Blackmagic uued kaamerad
 
 
BaIT Partner OÜ Ehitajate tee 108 12915 Tallinn info@bait.ee